Całoroczne domy z bali, które zrymowali

Domie z bali, kto cię zawali, ten nie poczuje, jak zarymuje. Budowlaniec to prawie widzi na jawie, lecz może powie, że nic nad spalenie – ani lepszego, ani gorszego. Bo dobre zawalenie to orzeźwienie; także zalanie i pomalowanie, może rzeźbienie lub przypalenie – dobre są ale, gdy domu wcale… Mój domku drogi, domku ubogi, musisz się zjawić, by było co palić.

Domy z bali całoroczne – czy naprawdę tak straszne

domy z bali całoroczneZdrowie psychiczne osób powiązanych z tematyką domów z bali jest bardzo, bardzo istotne. Jeśli ktokolwiek ma co do tego wątpliwości, powinien ponownie przeczytać pierwszych kilka zdań tego tekstu. Jeśli ktokolwiek ma jakiś problem z tematem, uprzedzenia lub inne fanaberie, to lepiej, aby domy drewniane z bali nie znalazły się wśród tematów, o których powinien pisać dużo i często. Jeśli natomiast ktoś ma problem natury chwilowej i fizycznej (tj. jest pijany jak studenci na juwenaliach), to również nie powinien się zbliżać do tego typu budynków. Ani żadnych innych. Jeśli marzyły się wam kiedyś domy z bali całoroczne, upewnijcie się, że każdy, kto weźmie udział w budowie nie darzy ich skrytą, zażartą nienawiścią i nie pragnie spalić każdego drewnianego domu, jaki istnieje w okolicy. Domy z bali pod klucz to też kiepski pomysł. Jeśli naprawdę musicie mieć dom z bali, kupcie taki drewniany domek letniskowy.
Dlaczego należy wystrzegać się domów z bali? Ponieważ dłuższy kontakt, to jest powyżej dwudziestu tekstów lub budów, grozi negatywnym nastawieniem, skłonnościami do piromanii i ślinotokiem. Przed użyciem zapoznaj się dokładnie z opiniami i nie czytaj nierozsądnych tekstów, albowiem jest wysoce prawdopodobne, że nic do twojego życia, poza facepalmem, nie wniosą.