Klimatyzatory Samsung Prestige – nowy wymiar klimatyzacji

Klimatyzacja Samsung od początku prezentowała wysoki poziom, nad którym czuwa niezmiennie grupa fachowców. Ale dla firmy nie oznaczało to zatrzymania się na tym poziomie. Bo dobra firma to taka, która ciągle dąży do ulepszania swoich produktów, poprawiania jakości świadczonych usług. Dlatego też nowoczesne klimatyzatory Samsung to rozwiązania innowacyjne, wkraczające w nowy wymiar klimatyzacji.

klimatyzator samsungW nowej linii znajdziemy klimatyzatory Samsung Prestige. Cóż takiego je wyróżnia?
Po pierwsze, trójkątna forma, która przekłada się na dużą moc chłodzenia. Trójkątny kształt sprawia, że klimatyzator jest jeszcze wydajniejszy. Jego powierzchnia ssąca jest znacznie większa dzięki czemu chłodne powietrze znacznie szybciej się rozchodzi i osoby przebywające w klimatyzowanym pomieszczeniu szybciej odczuwają komfort bez względu na to, w którym miejscu pomieszczenia się znajdują.
Po drugie, nowoczesna technologia. Przekłada się ona na znacznie niższe zużycie energii a także na dokładniejsze oczyszczanie powietrza z alergenów, bakterii czy wirusów.
Po trzecie, klimatyzacja Samsung to łatwość w utrzymaniu czystości. W tradycyjnych klimatyzatorach kwestia czyszczenia filtrów wymaga zaangażowania. Tutaj filtr umieszczony został w górnej, zewnętrznej części. Dzięki temu jego zdjęcie przestaje być problemem i nie wymaga demontażu klimatyzatora, czy też użycia siły.

Klimatyzatory firmy Samsung to rozwiązania wpisujące się w nowy wymiar klimatyzacji. Są nie tylko niezwykle funkcjonalne, energooszczędne i estetyczne, ale także, co równie ważne, przyjazne środowisku poprzez zastosowanie przyjaznego środowisku czynnika chłodniczego.