Magda Femme.

Profesjonalny fotograf

Ławka betonowa w parku

Ławka betonowa w parku

ławka

W każdym mieście są parki. A w nich jest dużo zieleni, dużo drzew, dużo krzewów i wiewiórek, które przebiegają po trawniku od drzewa do drzewa, ale czasem nie dobiegają, bo zostaną potrącone przez kosiarkę i najczęściej umierają, bo w małej społeczności wiewiórek nie ma zbyt dobrze rozwiniętej służby zdrowia. Ale jest to temat na osobny tekst.

Za betonową ławką skrywa się wiele historii

ławkaPo co przychodzi się do parku? Większość ludzi przychodzi po prostu odpocząć lub wypić piwo i odpocząć. A gdzie najlepiej się odpoczywa w parku? Niekoniecznie na trawniku, w miejscu kaźni wiewiórek. Dużo lepsza jest do tego ławka betonowa, wśród nawierzchni ekologicznych. Nawierzchnie ekologiczne to ostatni krzyk mody. Ludzie są zafiksowani na poziomie ekologii, ponieważ bycie eko jest szalenie modne w dzisiejszych czasach. W parkach spotkamy wiele ciekawych rzeczy oraz miejsc pamięci. Miejsc pamięci, ponieważ małe dziewczynki grzebią w nich swoje kotki, chomiki lub świnki morskie, a ich tatusiowie tworzą im płyty nagrobkowe z czegoś co nazywamy płyty z betonu architektonicznego. W wielu parkach uczniowie z pobliskich szkół podstawowych lub gimnazjalnych, bo uczniów szkoły średniej już to nie interesuje, bo mają ciekawsze zabawy w parku.

Wracając do uczniów, bardzo często zrzucają się na nowoczesne donice w których hodują przeróżne rośliny oraz krzaki, czy inne kwiatki lub warzywa. Pomijając nowoczesność tych donic bardzo często są jeszcze dodatkowo upiększone przez kwiat młodzieży w różne dwu lub pięcioliterowe hasła nawołujące do buntu i do walki z pewną służbą mundurową. Dlatego warto pamiętać, że wizyta w parku może być wizytą tak samo straszną jak i radosną, bo każdy park skrywa swoje tajemnice i trupy.

Monika Skrzypczak

    Comments are closed.