okna pcv z Otwocka

Nowoczesne okna PCV

Popularność okien z PCV utrzymuje się wciąż na stałym poziomie. Nie jest to niczym dziwnym, ponieważ plastikową stolarkę otworową charakteryzuje wysoka jakość – bardzo dobre parametry techniczne, jak i estetyczny wygląd. Przyjrzyjmy się na przykład takim oknom pcv dostępnym w sklepach w Otwocku.

Zalety otwockich okien z pcv

okna pcv z OtwockaSą to nowatorskie systemy okienne, które odznaczają się smukłymi, eleganckimi profilami połączonymi z szybą o większej powierzchni niż w przypadku tradycyjnych okien. To właśnie sprawia, że do pomieszczeń może wpadać nawet o 22% więcej światła słonecznego, dzięki czemu nasze mieszkanie będzie zawsze pięknie rozświetlone. Okna PCV z Otwocka to nowoczesne propozycje, które idealnie sprawdzają się we współczesnej architekturze. Producent zastosował w nich wysokooszczędne termoramki, które zapewniają bardzo dobre parametry termoizolacyjne. Ciepło dzięki temu nie ucieka przez okna, co sprawia, że taka stolarka otworowa może być spełnia warunki nie tylko budownictwa pasywnego, ale również energooszczędnego. Stosuje się tu również specjalne uszczelki do naroży listwy przyszybowej, które wykończono pod kątem 45 stopni. Do tego dochodzi wąski słupek ruchomy, na którym w sposób symetryczny umieszczono klamkę. Z kolei dzięki zaokrągleniu listew przyszybowych, stają się one doskonale dopasowane do kształtu profilu.

okna pcv z OtwockaDla dodatkowego komfortu oraz funkcjonalności można zamontować w takich oknach żaluzje wewnątrzszybowe, takie rozwiązanie przydaje się zwłaszcza w gabinecie – gdy chcemy pracować wydajnie, intensywne promienie słoneczne wpadające przez okno mogą być niepożądane. Dzięki żaluzjom wewnątrzszybowym w dowolnym momencie możemy ograniczyć przypływ światła dziennego do pomieszczenia, tworząc odpowiednie dla siebie warunki. Producenci zapewniają, że takie okna z PCV charakteryzuje wysoka trwałość – często dają oni na swoje produkty nawet 10 lat gwarancji, co świadczy o tym, że muszą być pewni ich wysokiej jakości. Okna z PCV w Otwocku dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dlatego z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie, okna są nie tylko malowane na różne kolory, ale też oklejane za pomocą materiałów imitujących drewno.

Jak widać, mamy więc naprawdę szeroki wybór, który sprawi, że bez problemu dobierzemy okna idealnie dostosowane do danej architektury, jak i do stylu wewnątrz pomieszczenia. Wymienione zalety i funkcjonalności takiego plastikowego okna sprawiają, że jest ono naprawdę często wybierane i z powodzeniem konkuruje z oknami aluminiowymi czy tymi wykonanymi z drewna.