Profesjonalne grzałki

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym projektowaniu, produkcji oraz w sprzedaży elementów grzejnych. Naszą niewątpliwą zaletą jest długoletnie doświadczenie. Cieszymy się dużym zaufaniem ze strony klientów. Opinie o naszych usługach są bardzo pozytywne i pochlebne. Oferowane przez nas ceny są konkurencyjne oraz przystępne.

Elementy grzejne mogą być m.in. stosowane do przepływowych ogrzewaczy. Wykorzystuje się je przede wszystkim do skutecznego ogrzewania oleju oraz wody. Projektujemy zgodnie z indywidualnymi życzeniami klientów. Grzejnik składa się z następujących elementów: emaliowanej, stalowej rury, a także grzałki, które stosuje się do pracy w wodzie. Z kolei specjalny i profesjonalny układ sterowania odpowiedzialny jest za właściwą pracę takiego urządzenia. Taki grzejnik można pomyślnie zastosować w zmywarkach, do ogrzewania podłogowego, pomp cielnych, systemów solarnych oraz basenów.

grzalkaGrzalki rurkowe idealnie nadają się do ogrzewania cieczy. Stanowią sprawdzone przez lata oraz bezpieczne rozwiązanie. Wyróżniamy dwie następujące metody ogrzewania: pośrednią oraz bezpośrednią. W przypadku pośredniej, grzałka nie ma kontaktu z daną cieczą. Można je z powodzeniem stosować w : pralce automatycznej, systemach solarnych, pompach ciepła, bolerach, częściach zamiennych urządzeń grzewczych oraz maszyn, urządzeniach medycznych i przemysłowych, wytwornicach parach, zmywarkach, ogrzewaczach olejowych, urządzeniach i naczyniach gastronomicznych, a także przepływowych ogrzewaczach wody.

Stosuje się ją do ogrzewania różnego typu cieczy: oleju, wody, płynów technologicznych używanych w przemyśle oraz roztworów. Kształt elementów elementów grzejnych uzależniony jest od indywidualnych preferencji, wymagań, upodobań, a także życzeń danego klienta. Należy pamiętać, że wybór materiałów uwarunkowany jest środowiskiem pracy (m.in. agresywność konkretnej cieczy), obciążenia powierzchniowego osłonowej rury, temperatury cieczy, gęstości cieczy oraz szybkości przepływu. Grzałki mogą z powodzeniem i prawidłowo pracować z różnymi mocami. Wyposażone mogą być również w nastawny termostat.