Magda Femme.

Profesjonalny fotograf

Ścienne, ciche klimatyzatory Samsung

Ścienne, ciche klimatyzatory Samsung

klimatyzatory samsung

Klimatyzacja powoli przestaje być kojarzona z dużymi korporacjami oraz biurami, coraz częściej gości ona bowiem w naszych domach. Sporą popularnością cieszą się zwłaszcza klimatyzatory ścienne, które, jak sama nazwa już sugeruje, montuje się na ścianach.

Klimatyzatory z funkcją czyszczenia

klimatyzatory samsungKlimatyzatory te nie zajmują więc dużo miejsca, dedykowane są więc zwłaszcza małym metrażom. Dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza klimatyzatory renomowanej marki Samsung gwarantujące szybkie i komfortowe chłodzenie. Klimatyzatory marki Samsung posiadają nowoczesny, zaawansowany filtr full HD, dzięki któremu powietrze jest zawsze świeże i wolne od wszelkich zanieczyszczeń czy pyłków. Urządzenia te dedykowane są więc również alergikom, który w okresie wzmożonego kwitnienia cierpią z powodu kataru siennego. Klimatyzatory zalecane są także alergikom uczulonym na roztocza, urządzenie to skutecznie odfiltrowuje bowiem powietrze z kurzu. Co najważniejsze ścienne klimatyzatory Samsung posiadają również tryb automatycznego czyszczenia, który utrzymuje wnętrze urządzenia w czystości i sterylności, dzięki czemu w klimatyzatorach nie dochodzi do rozwoju pleśni.

klimatyzatory samsungWarto również wspomnieć o tym, że urządzenia te posiadają ciekawe, nowoczesne kształty i atrakcyjną, stonowaną kolorystykę, dzięki czemu pasują do praktycznie każdego wystroju wnętrz i nie szpecą tym samym pomieszczenia. Klimatyzatory Samsunga posiadają również tryb turbo chłodzenia gwarantujący szybkie i przede wszystkim równomierne obniżenie temperatury nawet w dużych pomieszczeniach. Urządzenie te dba również o odpowiednią wilgotność powietrza – klimatyzator nie dopuszcza więc do zawilgocenia lub zaparowania pomieszczenia, informacja ta z pewnością ucieszy osoby posiadające plastikowe, szczelne okna, które często nie przepuszczają powietrza. Nowoczesne klimatyzatory ścienne posiadają również technologię Smart Inverter, która posiada tryby oszczędzania energii. Warto również zaznaczyć, że urządzenia te można sterować za pomocą wygodnego pilota, który pozwoli nam ustawić dogodną, pożądaną przez nas temperaturę. Montaż klimatyzatorów ściennych jest łatwy, w razie problemów zawsze możemy również liczyć na pomoc ekspertów. Na samym końcu warto również wspomnieć o cenach klimatyzatorów, które są ściśle uzależnione od możliwości sprzętu.

Za zaawansowane, w pełni zautomatyzowane urządzenia zapłacimy prawie 7000 zł, jednak urządzenie to posłuży nam przez długie lata. Za wysoką jakość oraz nowe, przełomowe technologie warto więc zapłacić nieco więcej, ponieważ sprzęt ten z całą pewnością wpłynie pozytywnie na komfort naszego życia.

Karolina Dąbrowska

    Comments are closed.