Żaluzje ocaliły mi życie

Pracuję w centrum handlowym, które znajduje się w szczecinie. W tym sklepie sprzedajemy osłony okien, takie jak na przykład plisy, które pięknie wyglądają na oknach, oraz można je dostosować do różnego kształtu.

Szczecińskie żaluzje były kuloodporne

żaluzjeHandlujemy też roletami i je naprawiamy. Rolety są najbardziej popularną osłoną okien w tym mieście, można to zaobserwować poprzez klientów, ponieważ własnie to ich kupują najwięcej. Pewnego dnia w naszej galerii kręcił się pewien mężczyzna. Ubrany był w czarną, luźną bluzę z kapturem. Akurat zamykałem sklep, ponieważ wychodziłem na przerwę, opuściłem żaluzje na dół. Nagle rozległ się wielki huk, praktycznie mnie ogłuszyło. Okazało się, że mężczyzna miał broń i próbował mnie postrzelić. Ochrona zareagowała natychmiast i zatrzymali go. Na szczęście żaluzje-szczecin które opuściłem przed wyjściem na przerwę były kuloodporne i kula nie przedostała się do sklepu, a było duże prawdopodobieństwo, że własnie to mnie trafi kula. Zwolniłem się tego dnia z pracy i poszedłem do domu, byłem w ciężkim szoku, gdy opowiedziałem o wszystkim żonie to wnet się rozpłakała i mocno mnie przytuliła. Było to można by powiedzieć szczęście w nieszczęściu. Kolejnego dnia udałem się do pracy, szefowa już tam była i powiedziała, że słyszała o wszystkim co się stało. Powiedziała, że w ramach rekompensaty daje mi tydzień płatnego urlopu. Oczywiście bardzo chętnie skorzystałem z oferty mojej pracodawczyni i udałem się wraz z moją żoną na wakacje za granicę.

Pojechaliśmy do kraju, w którym króluje technologia – do Japonii, a konkretniej rzecz biorąc do Tokio. Wyjazd uznałem za bardzo udany, zwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc i poznaliśmy wiele ciekawych rzeczy z dziedziny technologii.