Zamykamy warsztat – zasuwy

Faceci to majsterkowicze. O ile potrafią odmówić sobie kupna książki czy filmu, o tyle nowy zestaw kluczy francuskich czy wiertarko-wkrętarka są na tyle niezbędne, że wręcz konieczne, gdy znajdą je w konkurencyjnej cenie. Przydomowe warsztaty to magazyny śrub wszelakich, niepasujących nakrętek, smarów, ścinek papieru ściernego, niepasujących do niczego narzędzi i nakładek, a także tajemniczych blaszek, których przeznaczenie jest całkowicie nieznane. W takich miejscach wyłącznie mężczyźni czują się komfortowo, dlatego warto zwiększyć im przyjemność przebywania sam na sam ze swoją piłą tarczową i zamontować zasuwy w drzwiach prowadzących do warsztatu.

Gdzie wykorzystamy zawiasy?

zawiasKiedy facet ma zamiar posiedzieć w warsztacie, czy to sam czy z kolegami, ostatnią osobą, którą chce tam widzieć jest z pewnością jego żona. Dlatego małe, sprytne rozwiązanie, które w zależności od wyboru modelu działa horyzontalnie, bądź wertykalnie góra-dół, w postaci zasuwy jest wręcz logiczne w zastosowaniu. Taki ocynkowany produkt jest odpowiednio zabezpieczony przez producenta przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, dlatego ani mróz, ani upał, a także śniegi i deszcze nie są mu straszne. Proste zablokowanie drzwi przed odwiedzinami niechcianych osób, które zapewnia komfort pracy i właściwy wypoczynek od codziennego stresu. Co więcej, kiedy żona nie widzi można razem z kolegami do pracy w warsztacie przynieść piwko czy dwa, aby w radosnej atmosferze zająć się majsterkowaniem, którego efekty możemy później pokazać i swojej drugiej połówce, być może zrozumie.

Zasuwy do drzwi warsztatowych nie muszą mieć dużych wymiarów – konsultacja z producentem pozwoli na zapoznanie się z tematem na tyle, aby móc wybrać najlepsze rozwiązanie dla naszych potrzeb i móc je zamontować tak, aby spełniały swoją funkcję.